Топ новостей

Календарь

У Греції пройшов чемпіонат світу з самбо серед ветеранів - Самбо - Новини - Спорт Пенза. Спорт в Пензенської області

У Греції пройшов чемпіонат світу з самбо серед ветеранів

14 листопада 2011 року, 19:06

У Греції (Калікратіі-Халкідікі) з 23 по 26 жовтня проходив Чемпіонат Світу з самбо серед ветеранів (майстрів). Змагання були організовані Всесвітньою Федерацією самбо, за підтримки Грецької Федерації самбо. У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з 19 країн світу: Росії, Словенії, Румунії, Німеччини, Литви, Марокко, США та інших. Більше половини спортсменів - представники Росії. Однак, як відзначають організатори, кількість учасників - іноземців зростає з року в рік.

У віковій категорії від 40 до 44 років (вага - до 74 кг) переможцем став пензенський спортсмен Олексій Булин. "Срібло" вибороли 2 пензенських спортсмена: Володимир Мєшков у віковій категорії від 35 до 39 (вага - 62 кг) і Кураєв Василь в цій же віковій категорії (вага - 68кг).

Абсолютна більшість медалей завоювали представники Росії. Наступний Чемпіонат Світу з самбо серед майстрів пройде в жовтні 2012 року, в Марокко.