Топ новостей

Календарь

Завершився чемпіонат світу з армрестлінгу 2013 | Новини | Українська федерація армспорту - офіційний сайт

Деталі Опубліковано: Вівторок, 17 вересня 2013, 10:40

У курортному польському містечку Гдиня завершився чемпіонат світу з армрестлінгу. Більше 1000 спортсменів з 50 країн взяли участь в даних змаганнях.

У чемпіонаті світу серед юніорів до 18 років українські спортсмени завоювали 9 медалей (2 зол., 3 сер., 5 бронз.), В чемпіонаті світу серед юніорів до 21 року завойовано 15 медалей (4 зол., 5 сер., 6 бронз. ) і друге загальнокомандне місце.

У чемпіонаті світу серед дорослих завойовано 9 медалей (6 зол., 2 сер., 1 бронз.) Та третє загальнокомандне місце.

Дмитро Безкоровайний у ваговій категорії до 55 кг на лівій руці впевнено переміг всіх своїх суперників, завоювавши свою 13 золоту медаль чемпіонатів світу. Нагадаємо, що першу свою золоту медаль Дмитро завоював 17 років тому на чемпіонаті світу в Індії в 1997 році.

Вікторія Ілюшина проявивши волю до перемоги, завоювала дві золоті медалі в категорії до 55 кг. І тепер у неї в скарбничці 11 золотих медалей чемпіонатів світу.

Олег Жох третій рік поспіль без особливих проблем завойовує золоту медаль на чемпіонаті світу. Цього разу Олег здобув впевнену перемогу у ваговій категорії до 75 кг на лівій руці.

Вперше чемпіоном світу став Євген Прудник, легко здолавши всіх своїх суперників, Євген завоював дві золоті медалі у ваговій категорії 85 кг на лівій і правій руках. Чемпіонат світу пройшов на високому організаційному рівні, як кращий за всю історію проведення змагань такого рівня.

Протоколи чемпіонату світу серед юніорів до 18 років дивитися тут .

Протоколи чемпіонату світу серед юніорів до 21 років дивитися тут .